O Autorce

O MNIE
Z wielką przyjemnością witam Cię na moim blogu.
Z wykształcenia jestem fryzjerem, ale od paru lat nie pracuje, z powodu urodzenia dwójki dzieci. Między dziećmi jest tylko, albo aż 20 miesięcy różnicy wieku, co czasem daje mi nieźle w kość.
Poza byciem matką, co bywa trudne i uciążliwe, staram się nie zawracać w macierzyństwie. Uwielbiam czytać książki, które mnie wciągają bez reszty. Nie mam w zwyczaju zagłębiać się w treść, jeśli w pierwszym rozdziale powieść, nie wywołuje u mnie jakichkolwiek emocji. Na mojej liście ostatnio króluje trylogia wszystkim znana, „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.
Uwielbiam nasze polskie morze, jest dla mnie jak azyl. Pozwala oderwać się od codzienności i naładować akumulatory.
Moją pasją jest fotografia. Przez obiektyw dostrzegam, piękno dnia codziennego.

Poza tym jestem marzycielkom. Czasem bujam w obłokach. Lubię trzymać się tradycji i chce tego nauczyć swoje dzieci, ale to nie znaczy, że jestem sztywna. Pomimo, że po to trochu dobijam do 30-stki, lubię dobrze się bawić. Poszaleć z dziećmi. I wrócić do domu nad ranem ;). Jestem w sumie taka jak ty, z bagażem dwójki i problemów. 

Możesz być na bieżąco obserwując mnie na facebook'u. Wystarczy polubić profil bloga. Uwierz mi, dzieją się tam ciekawe rzeczy ;)


Pisanie bloga rozpoczęłam po raz pierwszy kilka miesięcy po narodzinach synach w 2014 roku, ale po jego usunięciu i małym sukcesie, który odniósł, nie potrafiłam już odnaleźć się w blogosferze, z braku czasu. Po roku wracam, na własnej domenie, aby mieć mobilizację do systematyczności i swoje miejsce w sieci. 


Dlatego chcę pisać - 


o macierzyństwie bez lukru i cukru, wychowaniu i życiu, na przykładzie i doświadczeniu, które dostarczają
mi moje dwie myszy. Nie zapominając, że jestem kobietą, która ma swoje pasje i pragnienia. Chce od życia czegoś więcej, choć nie zawsze mogę to realizować. 

Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej.

Share
Tweet
Pin
Share